Domov

Vitajte!

Sme malá rodinná firma, ktorá sa zaoberá medzinárodnou špedíciou a logistikou s cieľom dať nášmu zákazníkovi tie najlepšie autá s rýchlym doručením tovaru, tie najlepšie ceny za prepravu, ako aj 24 hodinový servis, aby mal tak náš klient pocit komfortu a bezpečia, že sa jeho tovar dostane včas a neporušený na dohodnuté miesto vykládky.

Tento rok oslavujeme desiatku!

Naša firma vznikla začiatkom roka 2005. Po viac ako 10 rokoch nášho fungovania sme nadviazali kontakty so stovkami dopravcov po celom Slovensku i v Českej republike, aby sme tak boli vždy informovaní, z ktorých kútov sveta sme momentálne schopní zabezpečiť prostredníctvom týchto našich partnerov bezpečnú koordinovanú prepravu po celej Európskej Únii i mimo nej pre Váš tovar.

Keďže nám záleží na nedotknuteľnosti a kvalite prepravovaného tovaru, vždy hľadáme a poskytujeme na daný náklad adekvátne auto. Plachtové kamióny, mraziarenské autá, dodávky, súpravy, či obyčajné osobné autá pre tie najmenšie náklady. To všetko sa Vám snažíme zaobstarať priebehom niekoľkých minút, aby tak Vaše výrobky, produkty, či služby mohli dôjsť ku svojmu koncovému zákazníkovi čo najskôr.

K čo najväčšej efektivite našej práce používame vždy tie najmodernejšie technológie, počítačové programy a ich updaty, ktoré sú dosiahnuteľné na našom trhu v logistickej sfére. Aj to prispieva k dobrému menu našej spoločnosti, ktoré si už získalo svojich verných zákazníkov po celej Európe. Ak sa teda rozhodnete prepraviť svoj tovar cez našu špedíciu, viete, že ste sa tak spoľahli na profesionálov a ľudí, ktorí sa tejto sfére podnikania venujú už niekoľko rokov.